استفاده شما از محصولات و خدمات وب سایت پایگاه اینترنتی مصعب به معنی توافق کامل شما با شرايط و ضوابط ذیل تلقی می گردد:

خرید محصول از این وب سایت بر مبنای قوانین و آئین نامه های موجود در مورد تجارت الکترونیک و با رعایت کامل تمام قوانین جمهوری اسلامی ایران صورت می پذیرد.

كاربران متعهد هستند که در دسترسی به وب سایت پایگاه اینترنتی مصعب مقاصدی خارج از حوزه سفارش اینترنتی محصول را دنبال نکنند.

كاربران هنگام سفارش محصول ملزم می باشند اطلاعات صحيح كامل را در سایت درج کنند. بديهي است ناقصی اطلاعات مانع تکمیل به موقع سفارش خواهد شد.

ارتباط با کاربران فقط از طریق سایت اینترنتی پایگاه اینترنتی مصعب به نشانی  www.mosab.ir  بر قرار می گردد و فقط با استفاده از اطلاعاتی که کاربران در سایت درج کرده اند (همانند نشانی، تلفن و …) صورت می پذیرد.پایگاه اینترنتی مصعب  به هیچ وجه اطلاعات منحصر بفرد کاربران را به اشخاص و طرفين غیر واگذار نخواهد کرد و ضمنا با استفاده از آخرین فن آوری ها متعهد است حتی المقدور از حريم شخصی کاربران دفاع کند.

شرایط و خدمات فروش محصول:

از نظر حقوقی، در معاملات پایگاه اینترنتی مصعب به عنوان فروشنده و کاربر اینترنتی سفارش دهنده به عنوان خریدار تلقی می شوند.

فروش محصول بر مبنای نوع و تعدادی صورت می گیرد که کاربر سفارش دهنده آن را در وب سایت فروشگاه درج نموده است.

پایگاه اینترنتی مصعب به هنگام تائید سفارش محصول ، مشخصات و زمان ارسال محصول را تعیین کرده و به اطلاع سفارش دهنده می رساند.

نحوه خرید از پایگاه اینترنتی مصعب

1- نحوه انتخاب محصول

شما می توانید با استفاده از ابزار جستجو و انتخاب محصولات در هر یک از بخش های سایت، با توجه به نیازهای کاربردی و نیز سلایق و تشخیص خود، با انتخاب شرایط جستجو، مواردی را که با شرایط جستجوی تعیین شده از طرف شما مطابقت دارند بررسی کنید.

این کار با ساده تر کردن فرآیند انتخاب از میان تنوع بسیار زیاد محصولات ، به شما کمک خواهد کرد مستقیماً بر روی محصولاتی متمرکز شوید که بیشترین مطابقت را با نیازهای شما دارند.

چنانچه در مورد انتخاب محصول مورد نظر خود به نتیجه نهایی نرسیدید و به مشاوره تخصصی بیشتری نياز داشتید، می توانید با بخش مشاوره  فروشگاه  به شماره 09331187978 تماس بگیرید. کارشناسان ما مشتاقانه شما را در انتخاب بهتر محصول مورد نظرتان راهنمایی خواهند کرد.

امیدواریم بتوانید مناسب ترین محصول مورد نظرتان را از بین تنوع محصولات انتخاب کنید.

2- نحوه سفارش محصول مورد نظر

پس از انتخاب محصول مورد نظر با کلیک بر روی کلید “اضافه به سبد خرید” و تکمیل اطلاعات ضروری موجود در فرم سفارش شامل نام، شماره تماس موبایل ، آدرس، و توضیحات اضافی مورد نظر و در نهایت، کلیک بر روی کلید ثبت سفارش، سفارش شما ثبت شده و کد سفارش جهت پیگیری سفارش در اختیار سفارش دهنده به ایمیل شما فرستاده  خواهد شد.

3- نحوه تحويل کالا و پرداخت وجه سفارش

پرداخت وجه به صورت آنلاین, از طریق درگاه پرداخت انجام می گیرد.

» اگر در  ساعات کاری (ساعت 9 صبح تا 6 بعد ظهر روزهای شنبه تا چهار شنبه ، پنج شنبه ها ساعت 9 صبح تا 4 بعد ظهر) حداكثر تا 6 ساعت پس از ثبت سفارش  ، در صورتی که هرگونه مغایرتی در سفارش ثبت شده شما باشد ، از بخش فروش پایگاه اینترنتی مصعب با شما تماس گرفته خواهد شد.

» چنانچه ثبت سفارش در ساعات غیر اداری باشد در اولین ساعات اداری روز بعد با شما تماس گرفته خواهد شد.

مدت زمان تحویل كالا بلافاصله پس از ثبت سفارش بصورت فایل دانلودی می باشد.

پرداخت کارت به کارت

افرادی که امکان پرداخت اینترنتی از طریق Gateway پایگاه اینترنتی مصعب و یا پرداخت نقدی را ندارند می توانند وجه سفارش خود را به شماره کارت های قید شده در این قسمت کارت به کارت نمایند. جهت پرداخت به صورت کارت به کارت می توانید از دستگاه های ATM (عابر بانک) و یا کارت به کارت اینترنتی استفاده نمایید. با این حال پرداخت از طریق درگاه پرداخت اینترنتی سایت پایگاه اینترنتی مصعب به علت میزان اتوماسیون بالای آن آسان تر و سریع تر است و پایگاه اینترنتی مصعب پیشنهاد می کند که از این روش جهت پرداخت استفاده نمایید.

شماره کارتهای معتبر فروشگاه

6037-9971-8046-4597: بانک ملی ایران

به نام مصعب شریفی مدیر پایگاه اینترنتی مصعب

4-  روند بازپرداخت وجه

چنانچه هر گونه اشکال در فایل محصول توسط خریدار مشاهده شود برای ثبت درخواست فایل تازه می بایست درخواست خود را طی مدت زمان تعیین شده با پشتیبان فروشگاه در میان گذاشته و یا در قسمت انتقادات و پیشنهادات در خواست خود را با عنوان معیوب بودن فایل ثبت نماید در غیر این صورت فروشگاه هیچگونه مسئولیتی را در این قبال عهده دار نمی باشد.

– چنانچه هرگونه عدم تطابق با مشخصات محصول خریداری شده با آنچه در جدول مشخصات فنی محصول مورد نظر در سایت وجود داشته باشد، خریدار می تواند در مدت زمان حداکثر 3 روز از زمان دانلود فایل نسبت به مرجوع ساختن و یا دریافت مابه التفاوت مشخصات فنی به انتخاب خود اقدام نماید.

لطفاً توجه داشته باشید: کلیه محصولاتی که در پایگاه اینترنتی مصعب عرضه می شوند اصلی بوده و هیچ گونه محصول غیر اصلی در پایگاه اینترنتی مصعب به فروش نمی رسد.

5-گارانتی اصالت

کلیه محصولات موجود در فروشگاه دارای گارانتی اصالت هستند.

کلیه قیمت محصولات روزانه و از طریق سایت بروز می شوند لطفاً جهت گرفتن قیمت فقط از طریق سایت اقدام فرمایید.