شرایط و قوانین

استفاده شما از محصولات و خدمات وب سایت پایگاه اینترنتی مهندس مصعب شریفی به معنی توافق کامل شما با شرايط و ضوابط ذیل تلقی می گردد:

خرید محصول و خدمات از این وب سایت بر مبنای قوانین و آئین نامه های موجود در مورد تجارت الکترونیک و با رعایت کامل تمام قوانین جمهوری اسلامی ایران صورت می پذیرد.

كاربران متعهد هستند که در دسترسی به وب سایت پایگاه اینترنتی مهندس مصعب شریفی  مقاصدی خارج از حوزه سفارش اینترنتی محصولات و خدمات را دنبال نکنند.

كاربران هنگام سفارش محصولات و خدمات ملزم می باشند اطلاعات صحيح كامل را در سایت درج کنند. بديهي است ناقصی اطلاعات مانع تکمیل به موقع سفارش خواهد شد.

ارتباط با کاربران فقط از طریق سایت اینترنتی پایگاه اینترنتی مهندس مصعب شریفی به نشانی  www.mosab.ir  بر قرار می گردد و فقط با استفاده از اطلاعاتی که کاربران در سایت درج کرده اند (همانند نشانی، تلفن و …) صورت می پذیرد.پایگاه اینترنتی مهندس مصعب شریفی  به هیچ وجه اطلاعات منحصر بفرد کاربران را به اشخاص و طرفين غیر واگذار نخواهد کرد و ضمنا با استفاده از آخرین فن آوری ها متعهد است حتی المقدور از حريم شخصی کاربران دفاع کند.

شرایط و خدمات فروش محصولات و خدمات:

از نظر حقوقی، در معاملات پایگاه اینترنتی مهندس مصعب شریفی به عنوان فروشنده و کاربر اینترنتی سفارش دهنده به عنوان خریدار تلقی می شوند.

فروش محصولات و خدمات بر مبنای نوع و مقداری صورت می گیرد که کاربر سفارش دهنده آن را در وب سایت فروشگاه درج نموده است.

پایگاه اینترنتی مهندس مصعب شریفی به هنگام تائید سفارش محصولات و خدمات، مشخصات و زمان ارسال محصولات و خدمات را تعیین کرده و به اطلاع سفارش دهنده می رساند.

نحوه خرید از پایگاه اینترنتی مهندس مصعب شریفی

1– نحوه انتخاب محصول

شما می توانید با استفاده از ابزار جستجو و انتخاب محصولات در هر یک از بخش های سایت، با توجه به نیازهای کاربردی و نیز سلایق و تشخیص خود، با انتخاب شرایط جستجو، محصولاتی را که با شرایط جستجوی تعیین شده از طرف شما مطابقت دارند بررسی کنید.

درضمن، چنانچه در مورد انتخاب محصول مورد نظر خود به نتیجه نهایی نرسیدید و به مشاوره تخصصی بیشتری نياز داشتید، می توانید با بخش مشاوره  پایگاه اینترنتی  به شماره 09363707476 تماس بگیرید. کارشناسان ما مشتاقانه شما را در انتخاب بهتر محصول مورد نظرتان راهنمایی خواهند کرد.

2– نحوه سفارش محصول مورد نظر

پس از انتخاب محصولات و خدمات مورد نظر با کلیک بر روی کلید “اضافه به سبد خرید” و تکمیل اطلاعات ضروری موجود در فرم سفارش شامل نام، شماره تماس موبایل ، آدرس، و توضیحات اضافی مورد نظر و در نهایت، کلیک بر روی کلید ثبت سفارش، سفارش شما ثبت شده و کد سفارش جهت پیگیری سفارش در اختیار سفارش دهنده به ایمیل شما فرستاده  خواهد شد.

3- نحوه تحويل محصولات و خدمات و پرداخت وجه سفارش

پرداخت وجه به صورت انتقال مستقیم کارت به کارت و به شماره کارت های معرفی شده فقط در همین صفحه و یا صفحه پرداخت و یا به صورت پرداخت آنلاین, از طریق درگاه پرداخت الکترونیک سامان (کلیه کارتهای عضو شتاب پذیرفته می شوند) و یا درگاه پرداخت زرین پال انجام می گیرد.

مدت زمان تحویل محصولات و خدمات درصورتی که پرداخت بصورت انلاین باشد ، بلافاصله پس از پرداخت لینک دانلود در پنل کاربری قرار داده می شود و درصورتی که پرداخت انلاین نباشد پس از تایید شناسه پرداخت معرفی شده از سوی کاربر لینک دانلود در پنل قرار داده می شود.

تذکر : پرداخت کارت به کارت

افرادی که امکان پرداخت اینترنتی از طریق Gateway پایگاه اینترنتی مهندس مصعب شریفی و یا پرداخت نقدی را ندارند می توانند وجه سفارش خود را به شماره کارت های قید شده پس از تسویه حساب و یا در زیر واریزنمایند. جهت پرداخت به صورت کارت به کارت می توانید از دستگاه های ATM (عابر بانک) استفاده نمایید. و مشخصات فیش واریزی را به بخش پشتیبانی سایت اعلام نمایند.

شماره کارتهای معتبر پایگاه اینترنتی

بانک ملی: 4597-8046-9971-6037

بانک ملت: 4550-3512-3379-6104

به نام مصعب شریفی مدیر پایگاه اینترنتی مهندس مصعب شریفی

4-  روند بازپرداخت وجه

چنانچه هر گونه اشکال و یا نقص فنی در محصولات و خدمات توسط خریدار مشاهده شود برای ثبت درخواست بازگرداندن محصولات و خدمات مصرف کننده می بایست درخواست خود را با پشتیبان فروشگاه با عنوان استراد محصولات و خدمات درمیان بگذارد در غیر این صورت فروشگاه هیچگونه مسئولیتی را در قبال باز پس گیری محصولات و خدمات عهده دار نمی باشد.

کلیه قیمت محصولات و خدمات از طریق سایت بروز می شوند لطفاً جهت گرفتن قیمت فقط از طریق سایت اقدام فرمایید.