درباره پایگاه اینترنتی مهندس مصعب

خودتان را پیدا کنید ، تا دنیا هم شما را پیدا کند.

مهندس مصعب شریفی ، مهندس نرم افزار ، طراح و برنامه نویس وب ، پژوهشگر حوزه موفقیت های فردی در زندگی و کسب و کار که نتیجه بررسی بیش از یکصد کتاب ، سیمنار و دوره های آموزشی از نویسندگان و اساتید بزرگ موفقیت در جهان است.

مباحث و دوره های که من برگزار و ارائه میکنم همگی برگرفته از دغدغه هایی است که عملا خودم با انها دست و پنجه نرم کرده ام و مسئله روز جامع امروز ماست . موضوعاتی که مطرح میکنم و راه حل هایی که ارائه میدم همگی کاربردی و این را ماموریت اصلی خودم می دانم که انها را منتشر کنم.

داستان موفقیت من

با اینکه صدها کتاب و مقاله به فارسی و انگلیسی مطالعه کردم و صدها ساعت سخنرانی و سمینار از اساتید بنام بین المللی گوش کرده ام و یا در دوره ها شرکت کرده ام و اطلاعات بدست آمده را در زندگی شخصی خودم بکار بردم اما نتایجی که در زندگی خودم دیدم و همچنین زندگی افراد مختلف با سطوح سواد و درامد مختلف را مقایسه کردم متوجه نکته بسیار ظریف و مهمی شدم:

که جایی بسی تامل دارد ، این اراده ماست که تعیین کننده میزان موفقیت ماست.

و همه ما اراده میکنیم که به فلان موفقیت مثلا مالی برسیم اما خیلی هامون نمیرسیم.

من هم جزء کسانی بودم که تلاش های بسیاری میکردم گاها شب را به روز میرساندم اما نتیجه بخش نبود. تلاش های فیزیکی ام را کم کردم و به تلاش های ذهنی روی آوردم. هر دفعه نتایجم تغییر میکرد. اما مطلوب نبود احساس میکردم به موفقیت نزدیکتر شدم و هر بار موردی را در خودم می یافتم که میگفتم باید این مورد را اصلاح کنم.

استمرار تلاش های فوق ، روز به روز من را بیشتر ترغیب میکرد به نتیجه برسم و خدا را شکر به هر نتیجه به ظاهر ناامید کننده ای می رسیدم میگفتم نه پس راه را اشتباه امدم.

شما تا زمانی که به صورت رگباری و پشت سرهم شروع به شکلیک به هدف میکنید اگر هدفمندانه از تیرهای به هدف نخورده قبلی درس بگیرید و در جهت اصلاح ان باشید در تیرهای بعد به هدف نزدیکتر می شوید ولی اگر همینطوری پرتاب کنید نتیجه ای ندارد.

اما نکته اصلی که خدا را شکر به ان رسیدم علاوه بر اصلاح خودم و پاک کردن ذهنم از افکار پراکنده ، مسیرم هموارتر و سرعتم به سمت هدفم بیشتر شد.

ناگهان به این رسیدم که هرچقدر هم سرعت داشته باشی اما در جهت درست نباشید به موفقیت دلخواهت نمیرسی.

مهم یافتن جهت درست است نه سرعت و تلاش و نه هر ابزاری که به کمک آنها زودتر به مقصد برسید.

برای رسیدن به موفقیت ، اگر در مسیری باشید که راه موفقیت شماست نیاز به هیچ گونه تلاش و تکاپویی ندارید و فقط تنها کاری که باید انجام بدهید فقط حرکت کنید ، اقدام کنید حالا به هر شکلی که دوست دارید سرعت در اینجا مطرح نیست چون شما در لاین اختصاصی حرکت میکنید.

من متوجه این شدم که در مسیر نیستم. پس سعی و تلاش خودم را بکار گرفتم تا جهت درست را بیابم و قدم در آن بگذارم.

تاکید میکنم هر کسی در این دنیا یک مسیر اختصاصی دارد و در آن مسیر به سبک شخصی خودش هر جوری که بخواهد می تواند به موفقیت دست بیابد.

نتیجتا پایگاه اینترنتی مهندس مصعب به شما کمک میکند که جهت مسیر خودتان را بیابید اما دست شما را نمی گیرد و بگذارد روی ریل مسیر اختصاصی شما ، چون نه تنها ما بلکه هیچ کسی دیگر قادر به اینکار نیست.

ما راهنما و ارشاد کننده هستیم و هدایت شما به ان مسیر فقط و فقط دست خود شماست.

شما از ما این انتظار را داشته باشید که با آموزه های ما جهت مسیر خودتان را اگر بخواهید حتما می یابید. از آن پس دیگر هر طوری در مسیر قدمی بردارید موفق می شوید. چون هم اکنون روی ریل موفقیت هستید.

 

هدف ما کمک به یافتن جهت مسیری ← است که همه چیز آن ، برای شما حکم طلا دارد. اصطلاحا دست به هر چیز بزنید برای شما طلا می شود.